U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren oorhangers met rode kleurstenen bolletjes en gekleurde zirkonia's - 46 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver, Glas |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Zwart, Blauw, Rood, Transparant |
| Steen maat | 10 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 46 mm |
| Diameter (mm) | 14.5 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 10 mm |
Details
Het materiaal van dit prachtige setje damesoorbellen is zilver. Door hun mooie kleur zijn ze perfect met veel verschillende outfits te combineren. Ook fijn: het gehalte van deze oorbellen is 925. Zo zullen ze hun mooie look geruime tijd behouden en kunt u lang van ze genieten. Om dit setje helemaal af te maken, is er gekozen voor een glanzend oppervlak. Tot slot wordt de kwaliteit van het zilver door de gerhodineerde plating nog meer omhoog getild. Dit zorgt voor een betere bescherming tegen krassen en verkleuringen (oxidatie). Na een weging is het metaalgewicht vastgesteld op circa 5 gram.
Om deze oorbellen een klassieke tint te geven, zijn ze ingezet met glas en zirkonia. De steenkleur is blauw, rood, transparant en zwart. Zo zijn deze oorbellen prachtig te mixen en matchen met kleurrijke sieraden, maar ook perfect om een neutrale set die laatste draai te geven. De slijpvorm die aan de glas en zirkonia is toegevoegd, is een briljantvorm. De steengrootte is 10 mm.
De hoogte heeft een afmeting van circa 46 mm. De breedte heeft een afmeting van ongeveer 2 mm. Qua diameter zijn de oorbellen circa 14.5 mm. De diameter van de hangers telt ongeveer 10 mm.
Over Mostert Juweliers
Met ruim 1000 oorbellen heeft Mostert Juweliers de grootste online collectie van Nederland. Van oorringen tot oorknopjes, en van onze eigen collectie tot merken als Buddha to Buddha en Coeur de Lion het is er allemaal. Veel van onze oorbellen zijn bovendien van echt 925 zilver en 14-karaat goud gemaakt, waardoor ze niet alleen mooi maar ook van hoge kwaliteit zijn. Elk paar oorbellen wordt in een passend sieradendoosje geleverd en verzonden in een chique verzenddoos. Elke bestelling kan bovendien speciaal worden ingepakt als geschenk. Wij verzenden elke bestelling boven de 100,- aangetekend (handtekening voor ontvangst) en sowieso altijd met track-en-trace-code. U ontvangt uw bestelling binnen 1 tot 3 werkdagen in huis. Inclusief 14 dagen zichttermijn (niet goed, geld terug) en goede garantievoorwaarden. Nog vragen? Neem gerust contact op met onze klantenservice via info@mostert-juweliers.nl (op werkdagen binnen 24 uur antwoord) of bel 078 61 72 841."- Schrijf de eerste review over dit product