U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren oorbellen ovaal met 2 rijen zirkonia stenen 12.5 mm breed - Hoogte 53 mm
Specificaties
| Brochurenummer | W090 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 2.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.5 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 53 mm |
Details
Zilveren oorhangers met een ovale vorm, uitgerust met lange kettingen die zijn bezet met ronde transparante zirkoniastenen in een pavezetting. De stenen zorgen voor een glanzend geheel dat een luxueuze uitstraling geeft.
Deze oorbellen hebben een hoogte van 53 mm en een breedte van 12.5 mm. De glanzende afwerking en briljante glinstering van de stenen benadrukken de zilveren kleur van de oorhangers.
Voorzien van een praktische poussette-/stekersluiting voor een comfortabel draaggemak. Ideaal voor dames die houden van een stijlvol en modern ontwerp in hun sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product