U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren moeder en baby hanger met naam
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.85 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 16 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
Details
Zilveren hanger met een afgebeelde moeder die haar baby vasthoudt. Op de arm van de moeder kunt u de naam van het kind laten graveren. Door de gravure wordt de hanger gepersonaliseerd en is de hanger leuk om cadeau te doen aan (kersverse) moeder/ouders. Indien gewenst kunt u op de achterkant de geboortedatum laten graveren. De hanger is gemaakt van 925 zilver, heeft een hoogte van 16 mm, een breedte van 10 mm en dikte van 0.7 mm.
Let op: De hanger wordt speciaal voor u geproduceerd, waardoor er een langere levertijd van circa 5 werkdagen geldt. Gepersonaliseerde artikelen kunnen bovendien niet geretourneerd of geruild worden.
- Schrijf de eerste review over dit product