U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren klapoorringen voor de helft bezet met pavé gezette zirkonia's 4 mm - Diameter 15.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.98 |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Diameter (mm) | 15.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 15.5 mm |
Details
Een zilver paar oorbellen kan iedereen in een handomdraai laten stralen. In veel sieradencollecties zijn ze dan ook niet meer weg te denken. En dit setje damesoorbellen zeker ook niet! Doordat deze oorbellen een sterk gehalte van 925 hebben, zijn ze bovendien perfect geschikt voor dagelijks gebruik. Om dit setje helemaal af te maken, is er gekozen voor een glanzend oppervlak. Het dunne laagje rhodium dat over het zilver is aangebracht, dient tot slot als extra bescherming. Het zorgt er namelijk voor dat het zilver minder snel krast en verkleurt. Ter indicatie: het metaalgewicht telt circa 2.98 gram.
Om deze oorbellen een klassieke tint te geven, zijn ze ingezet met zirkonia. De steenkleur is transparant. Zo zijn deze oorbellen door de prachtige zirkonia altijd een girls best friend! De stijl slijpvorm is een briljantvorm.
De breedte telt ongeveer 4 mm. Diameter: circa 15.5 mm. De breedte van de hangers telt ongeveer 4 mm. De hangerdiameter van de oorbellen is ongeveer 15.5 mm.
Over Mostert Juweliers
- 60 jaar ervaring sinds 1962
- 5 echte winkels (Dordrecht, Hellevoetsluis, Hoogvliet, Krimpen a/d IJssel, Spijkenisse)
- Collectie van ruim 1000 oorbellen
- Hoge kwaliteit echt 925 zilver en 14-karaat goud
- Levertijd van 1 tot 3 werkdagen
- Boven de 100,- aangetekend verzonden en altijd met track-en-trace
- Niet goed, geld terug
- Vakkundige en goede klantenservice per telefoon en e-mail (op werkdagen binnen 24 uur antwoord)
- Inclusief sieradendoosje en mooie verzenddoos (speciale geschenkverpakking ook mogelijk)
- Goede beoordeling op Kiyoh
- Schrijf de eerste review over dit product