U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren klapoorringen 3 mm breed met losse ronde zirkonia hangers - Hoogte 15 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 6 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.2 |
| Breedte (mm) | 3 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze zilveren klapoorringen met hangers hebben een ronde vorm en zijn voorzien van transparante zirkonia stenen. De stenen zijn geplaatst in een chatonzetting.
De oorbellen zijn geschikt voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden, met een hoogte van 15 mm en een breedte van 3 mm.
Deze oorbellen maken deel uit van een collectie en zijn gemaakt van 925 zilver met een rhodium plating. Dit voegt glans toe en beschermt tegen krassen.
- Schrijf de eerste review over dit product