U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren klapcreolen met bolletje 9.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1 |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Hoogte (mm) | 9.5 mm |
| Diameter (mm) | 9.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Leuke klapcreolen uitgevoerd met een bolletje. De oorbellen zijn gemaakt van hoogwaardig zilver en zijn uitgevoerd met een stevige scharniersluiting. Het bolletje heeft een diameter van 3.5 mm. De klapcreool is 1.5 mm breed en heeft een diameter van 9.5 mm. De oorbellen zijn gerhodineerd, waardoor ze heel lang hun mooie glans zullen behouden.
- Schrijf de eerste review over dit product