U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren ketting met roze hartjes hanger van 9 mm x 7 mm - Lengte 34-36 cm
Specificaties
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.5 |
| Breedte (mm) | 1.7 mm |
| Lengte (cm) | 34 cm t/m 36 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze lieve ketting met hartjes hanger van zilver en emaille heeft een vrolijke uitstraling. De hanger is in de vorm van een hart, afgewerkt met een roze kleur van emaille. Het hart is 9 mm hoog en 7 mm breed. De ketting heeft een verstelbare lengte van 34 cm tot 36 cm. Dit kunt u verstellen met een karabijnsluiting.
- Schrijf de eerste review over dit product