U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren ketting met paperclip schakels en hanger van 3 koffieboon schakels 2.3 mm breed - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Closed forever/Paperclip, Koffieboon |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5.9 |
| Breedte (mm) | 2.3 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 9.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12.5 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Deze zilveren ketting heeft een verstelbare lengte van 41 cm tot 45 cm en heeft een gerhodineerde laag waardoor het sieraad lang mooi blijft en een mooie glans heeft.
De ketting heeft drie ovale schakels, ook wel bekend als koffieboonschakels, en heeft een stevige karabijnsluiting zodat hij veilig blijft zitten. Dit sieraad past bij verschillende gelegenheden. Draag het bijvoorbeeld naar een feestje, of als aanvulling van je werkoutfit. Deze ketting is makkelijk te combineren en past dus echt overal bij.
- Schrijf de eerste review over dit product