U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren ketting met onyx stenen en handen hanger 11.5 mm x 18 mm - Lengte 40-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Onyx |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Zwart |
| Steen maat | 3 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 9.5 |
| Breedte (mm) | 3 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 11.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 18 mm |
| Voorstelling | Handen |
Details
Deze ketting met onyx stenen en glanzende hanger is gemaakt van gerhodineerd zilver. De schakels combineren zwart en zilver. De ketting biedt een verstelbare lengte van 40 tot 45 cm.
Met een hanger van twee handen die elkaar vasthouden, symboliseert de ketting vriendschap, liefde of familiebanden. De toevoeging van onyx stenen maakt het ontwerp compleet. De sluiting is een veerring.
- Schrijf de eerste review over dit product