U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren ketting met glanzend hartje 12.5 mm x 14 mm - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.08 |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 12.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
De lengte van deze ketting telt 42 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten), wat voor veel dames perfect is. Maar ook door zijn mooie look is dit collier voor veel dames natuurlijk een prachtig sieraad. De schitterende jasseronschakel die aan de ketting is toegevoegd is een schakeltype dat we vaak terugzien, en is trendy en tijdloos tegelijk. De mooie breedte van 1.5 mm past daarnaast goed bij de lengte, waardoor er echt één geheel ontstaat. De stijlvolle hanger, die de vorm van een hartje heeft, maakt deze ketting helemaal af. De hangerbreedte is 14 mm. De hangerhoogte is 12.5 mm. Zo is dit collier een prachtige toevoeging aan elke garderobe.
Het materiaal van deze ketting is gerhodineerd zilver, wat luxe uitstraalt en elke outfit net dat beetje meer geeft. De luxe en kwaliteit van dit collier worden bovendien nog eens extra gewaarborgd door het hoge gehalte van het zilver, dat 925 is. Een mooi glanzend oppervlak brengt het geheel vervolgens helemaal samen. De ketting kan door middel van de karabijnsluiting makkelijk om en af worden gedaan, en is erg stevig. Om het materiaal goed uit te laten komen heeft deze ketting een metaalgewicht van circa 4.08 gram.
Het bijpassende sieradendoosje waarin deze ketting geleverd wordt, is perfect geschikt om het collier altijd weer netjes in op te bergen en zorgt voor een veilige verzending. Alle sieraden uit onze collectie worden bovendien in een prachtige verzenddoos verzonden. Zo willen we ervoor zorgen dat elk pakketje een echt feestje is om te ontvangen én open te maken. De ketting graag cadeau doen? Dan kunt u tot slot ook nog kiezen voor een speciale geschenkverpakking.
Over Mostert Juweliers
Begonnen in 1962 bestaat Mostert Juweliers inmiddels al 60 jaar. De passie voor het juweliersvak is echter nog altijd even sterk aanwezig, en het is dan ook niet voor niets dat we inmiddels zijn uitgegroeid tot een vakkundige juwelier met wel 5 winkels én een webshop. Kwalitatief hoogwaardige sieraden staan bij ons voorop, evenals goede service. Dit zie dan ook duidelijk aan onze reviews terug. Zo weet u dat u bij ons altijd een écht mooi sieraad in huis haalt.- Schrijf de eerste review over dit product