U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren graveerhanger rond gerhodineerd - Diameter 10.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.93 |
| Breedte (mm) | 10.5 mm |
| Hoogte (mm) | 10.5 mm |
| Diameter (mm) | 10.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Mooie zilveren gerhodineerde graveerhanger in de vorm van een rondje. De hanger heeft plek voor 1 of 2 letters (afhankelijk van uw wensen) en heeft een diameter van 10.5 mm. Deze hanger is gemaakt van 925 sterling zilver en wordt inclusief sieradendoosje geleverd. Een geschenkverpakking is ook mogelijk. Bij Mostert Juweliers hebben wij deze hanger in drie verschillende diameters.
- Schrijf de eerste review over dit product