U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren gepersonaliseerde ketting met ovale hanger en zirkonia ster - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.96 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Vorm | Ster, Ovaal |
Details
Zilver vormt de basis van deze prachtige ketting, maar de hanger maakt hem helemaal speciaal. De hanger is een ovaal en bevat een zirkonia die in het oog springt. Deze ketting combineert zilver en zirkonia op een eenvoudige wijze.
De ketting is voorzien van ankerschakels. De lengte hiervan is verstelbaar tussen 41 en 45 cm. Hierdoor kan de ketting altijd op de gewenste lengte worden gedragen. De ketting is voorzien van een karabijnsluiting voor praktisch gebruik.
De briljant geslepen zirkonia is geplaatst in een stervormige zetting. Een rhodium afwerking geeft de ketting extra glans en robuustheid. Deze gepersonaliseerde ketting blijft in elke situatie aantrekkelijk.
- Schrijf de eerste review over dit product