U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren gedraaide klapoorringen met twee open hartjes - Hoogte 22 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.64 |
| Breedte (mm) | 2.5 mm |
| Hoogte (mm) | 22 mm |
| Diameter (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Dit prachtige setje damesoorbellen is uitgevoerd in het zilver. Met hun mooie kleur zullen ze fantastisch staan bij veel verschillende looks. Met een hoogwaardig gehalte van 925 kunt u deze oorbellen zonder zorgen elke dag dragen. Om voor een extra mooi setje te zorgen, is de afwerking glanzend. Tot slot zorgt de gerhodineerde plating ervoor dat het zilver minder snel zal krassen of verkleuren. Het metaalgewicht is bepaald op ongeveer 3.64 gram.
De oorbellen hebben de vorm van een hartje, wat ze een leuke toevoeging aan veel earparty's maakt (maar ook om los te dragen natuurlijk).
Hoogte: circa 22 mm. Breedte: ongeveer 2.5 mm. Diameter: circa 11.5 mm. Breedte hangers: circa 10 mm. De hangerhoogte van de oorbellen is ongeveer 10 mm.
Over Mostert Juweliers
- Juwelier met 60 jaar ervaring: sinds 1962
- Een uitgebreide webshop én 5 echte winkels: Dordrecht, Hellevoetsluis, Hoogvliet, Krimpen a/d IJssel, Spijkenisse
- Kwaliteit gegarandeerd: de beste materialen en personeel met vakkennis
- Goede service: online telefonisch en per mail bereikbaar (op werkdagen binnen 24 uur antwoord)
- Niet goed geld terug: online binnen 14 dagen ruilen en retourneren
- Verzorgde levering inclusief passend sieradendoosje per sieraad en verzending in een mooie verzenddoos: een echt cadeautje! (een speciale geschenkverpakking is ook mogelijk).
- Schrijf de eerste review over dit product