U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Names4ever zilveren familiehanger hartvorm met levensboom
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Names4ever |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
| Vorm | Hartje |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 19.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 22 mm |
Details
Deze mooie zilveren familiehanger is in tweeën opgedeeld: op de ene helft graveren wij de door u gekozen namen, op de andere helft ziet u een mooie levensboom. De hanger is gemaakt van 925 sterling zilver, heeft een grootte van 19.5 mm x 22 mm en een dikte van 0.7 mm. De hanger is eventueel te bestellen met collier. Om de bestelling helemaal af te maken wordt deze hanger geleverd inclusief sieradendoosje.
Let op: De hanger wordt speciaal voor u gemaakt, waardoor er een langere levertijd van circa 5 werkdagen geldt. Gepersonaliseerde sieraden kunnen bovendien niet geretourneerd of geruild worden.
- Schrijf de eerste review over dit product