U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren collier met hanger van 3 koffieboon schakels 4.3 mm - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker, Koffieboon |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 10.1 |
| Breedte (mm) | 4.3 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 18 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 13.5 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Deze ketting voor dames heeft een ovale vorm met een zilveren uitstraling. De hangers zijn koffieboonschakels en geven de ketting een minimalistische uitstraling.
De ketting kan worden aangepast met de stevige karabijnsluiting. Met een lengte die verstelbaar is van 41 tot 45 cm, past de ketting zich eenvoudig aan persoonlijke voorkeuren aan. Het heeft een breedte van 4,3 mm en de hanger heeft een hoogte van 18 mm en een breedte van 13,5 mm.
Gemaakt van zilver met een gehalte van 925 en afgewerkt met een glanzende laag. Dit maakt het een betrouwbare keuze voor dagelijks gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product