Beschrijving
Prachtige zilveren armband uitgevoerd met witte zoetwaterparels en een groot veerslot. De armband heeft een draaglengte van 18.5 cm en is 3.8 mm breed. Deze armband is gemaakt van hoogwaardig (925) zilver en is gerhodineerd. De armband heeft een fijn design en is ook nog eens van de beste kwaliteit! De armband heeft een groot en stevig veerslot, waardoor u de armband zeker niet gaat verliezen. Levering inclusief luxe sieradendoosje. Ook verkrijgbaar in het gold plated.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
Zilveren armband met zoetwaterparels en groot veerslot - Lengte 18.5 cm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ019845 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type armband | Armband met (edel)steen |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 3.8 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 6.27 |
| Breedte (mm) | 3.8 mm |
| Lengte (cm) | 18.5 cm |
Beschrijving
Prachtige zilveren armband uitgevoerd met witte zoetwaterparels en een groot veerslot. De armband heeft een draaglengte van 18.5 cm en is 3.8 mm breed. Deze armband is gemaakt van hoogwaardig (925) zilver en is gerhodineerd. De armband heeft een fijn design en is ook nog eens van de beste kwaliteit! De armband heeft een groot en stevig veerslot, waardoor u de armband zeker niet gaat verliezen. Levering inclusief luxe sieradendoosje. Ook verkrijgbaar in het gold plated.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product