U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Zilveren armband centraal rechthoek met vingerafdruk
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm t/m 20 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Diameter (mm) | 2 mm |
| Vorm | Rechthoek |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 16.5 mm x 15 mm |
Details
Een persoonlijk sieraad met vingerafdruk op een rechthoekige plaat. Zilveren jasseron armband doordat een vingerafdruk zo uniek is van ieder is hij weer anders, zo kun je met de vingerafdruk van je geliefde een deel met de meedragen. Ook als gedenksieraad ter nagedachtenis aan een overleden dierbare. Maar de armband is ook perfect voor de vingerafdruk van je vriend/vriendin of kindje om te laten zien hoeveel zij voor jou betekenen.
- Schrijf de eerste review over dit product