U heeft geen producten in uw winkelwagen.
VNDX Power Babe Big Zwart & Goudkleurig MT11535-01
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | VNDX |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
het VNDX horloge dat samen met jou een eigen pad kiest. De stevige Two-tone kast met de sprekende goudkleurige lunette vormen de kast van je Power Babe. In 42 mm diameter kast zit een sterk uurwerk voorzien van een chronograaf. De schitterende zwarte wijzerplaat is voorzien van een stopwatch, 24-uurs klok en een datum aanduiding. Zo ben jij nooit te laat voor je meetings of afspraken. Wanneer je tot in de nachtelijke uurtjes de baas bent over je tijd, zorgt de wijzerplaat er met haar lichtgevende wijzers voor, dat je ook in het donker weloverwogen beslissingen kunt nemen.
- Schrijf de eerste review over dit product