U heeft geen producten in uw winkelwagen.
VNDX Ibiza Rebel Zilver Groen LS12810-18
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | VNDX |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Siliconen |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band kleur | Groen |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 46 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Een stoer horloge voor hem en haar, uitgevoerd met een mat geborstelde stalen kast, gecombineerd met de flexibele en comfortabele groene siliconen band. Voorzien van een multifunctionele chronograaf en datumaanduiding, Ibiza Rebel een uniek en stoer horloge voor jezelf, of om cadeau te doen. VNDX Amsterdam. Never too late!
- Schrijf de eerste review over dit product