U heeft geen producten in uw winkelwagen.
VNDX Dare Devil XS Goudkleurig Groen MD43002-17
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | VNDX |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Kristal/Steentjes |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Details
De Dare Devil XS Gold Plated Groen, het meest gedetailleerde horloge van VNDX Amsterdam. Haar subtiele kast van 26 mm maakt haar een perfect accessoire om te combineren met je favoriete sieraden. Haar elegante goudkleurige schakelband zorgt ervoor dat je Dare Devil eenvoudig op maat te maken is. De schitterende groene wijzerplaat sprankelt net als jij, de index van Swarovski steentjes laat je zien hoe GROOT, klein kan zijn! Naast de sprankelende Swarovski steentjes is de Dare Devil voorzien van een datumaanduiding, zo ben je nooit te laat voor een feestje, afspraak of deadline. Ben jij graag actief in de nachtelijke uurtjes? Zelfs dan is de Dare Devil het perfecte horloge. Ze is voorzien van lichtgevende wijzers, dit zorgt voor een “Glow in the dark” effect. Zo zorgt je Dare Devil ervoor dat jij Never too late bent!
- Schrijf de eerste review over dit product