U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger TH85 TH1782757 Dameshorloge van staal met man made kristallen bezel
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 17 mm |
| Band aanzetmaat | 17 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx42e |
| Wijzerplaat uurmarkering | Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger TH85 TH1782757 horloge is een sprankelend stuk dat elegant de tijd aangeeft. Het beschikt over een ronde zilverkleurige kast van 36 mm en een bezel gedecoreerd met man made kristallen. De zilverkleurige wijzerplaat is voorzien van transparante steentjes die de uren aanduiden en zilverkleurige, slanke wijzers. Het mineraalglas biedt bescherming aan het uurwerk, en de datum is bij zes uur af te lezen.
De band is eenvoudig aan te passen aan uw pols door de vouwsluiting. Het horloge heeft een waterbestendigheid van 5 ATM, waardoor het geschikt is voor douchen en baden. Met twee jaar garantie op productiefouten biedt dit horloge niet alleen stijl maar ook betrouwbaarheid.
- Mineraalglas
- Zilverkleurige kast 36mm
- Zilverkleurige schakelband met kristallen
- Datumweergave bij zes uur
- Waterbestendig tot 5 bar
- Schrijf de eerste review over dit product