U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger TH-Oxford TH1710729 herenhorloge bicolor staal met zwarte wijzerplaat - Ø 42 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig, Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9je |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, GMT/Tweede tijd |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger Oxford TH1710729 horloge is speciaal ontworpen voor heren die houden van een tijdloos en stijlvol design met een sportief tintje. Het horloge heeft een stalen kast met een diameter van 42 mm, met een goudkleurige bezel voor een klassieke uitstraling.
De wijzerplaat van het horloge is zwart en heeft een subtiel geruit patroon, met goudkleurige Romeinse cijfers en wijzers voor een elegante uitstraling. Het horloge is voorzien van subdials voor 24-uursaanduiding en de weergave van de dag en datum. De bicolor stalen schakelband maakt gebruik van zilver- en goudkleurige accenten en is voorzien van een stevige vouwsluiting.
Hij heeft een quartz uurwerk en mineraalglas, hierdoor biedt dit horloge duurzaamheid en betrouwbaarheid. Het is waterbestendig tot 5ATM, wat geschikt is voor douchen en baden.
- Stalen kast en schakelband
- Ronde kast van 42 mm
- Zwarte wijzerplaat met goudkleurige Romeinse cijfers
- Functies: 24-uursaanduiding, dag en datum
- Bicolor schakelband met vouwsluiting
- Waterbestendig tot 5ATM
- Schrijf de eerste review over dit product