U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Tea TH1782880 verguld dameshorloge met groene wijzerplaat - Ø 36 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Tea |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx3je |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave, 24-uursaanduiding |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger Tea TH1782880 horloge is ontworpen met een goudkleurige kast van 36 mm doorsnede en een dikte van 7,5 mm. De wijzerplaat is donker groen en heeft goudkleurige streepjes die de uren aangeven. De slanke goudkleurige wijzers dragen bij aan het elegante design, terwijl de drie subdials in het midden van de wijzerplaat een dag- en datumweergave mogelijk maken.
De band van dit horloge is gemaakt van staal en heeft een fijn geweven goudkleurige meshpatroon. De bandbreedte en aanzetmaat van 16 mm zorgen voor een goede pasvorm met een druksluiting. Het horloge werkt op een quartz uurwerkmechanisme en heeft een analoge tijdsaanduiding. De kast is gemaakt van staal en is gedeeltelijk goudkleurig en zilverkleurig. Het mineraalglas beschermt de wijzerplaat. Het horloge is waterdicht tot 3 bar, wat betekent dat het bestand is tegen bijvoorbeeld handen wassen.
- Schrijf de eerste review over dit product