U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Tea TH1782739 Dameshorloge goudkleurig met zwarte wijzerplaat - Ø 35 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Tea |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vj20c |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger Tea TH1782739 horloge biedt een elegante stijl die zowel casual als formeel gedragen kan worden. Het horloge heeft een ronde, goudkleurige kast met een diameter van 35 mm en is voorzien van een zwarte wijzerplaat met goudkleurige streepjes ter aanduiding van de uren.
De milanese band van gold plated staal heeft een geweven patroon en kan eenvoudig aangepast worden met een druksluiting. Dit horloge maakt gebruik van mineraalglas en is waterbestendig tot 3 bar, geschikt om handen te wassen. Een tweejarige garantie dekt eventuele productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product