Beschrijving
Het Tommy Hilfiger Stewart TH1710746 horloge biedt een praktische en stijlvolle tijdsaanduiding voor de moderne man. Dit horloge heeft een ronde zilverkleurige kast van 40 mm en een witte wijzerplaat. De zilverkleurige wijzers zijn slank en gestroomlijnd.
De bruine leren band met een krokodillenpatroon en naden langs de randen, sluit met een gesp en biedt comfort en duurzaamheid. Het horloge is voorzien van mineraalglas, en het skeleton ontwerp laat een deel van het uurwerk zien voor een eigentijdse uitstraling. Het horloge is waterbestendig tot 5 ATM.
Functioneel en stijlvol, het horloge beschikt over een subdial om de dag van de week aan te geven en een datumfunctie. Het is ontworpen voor dagelijks gebruik en biedt betrouwbare prestaties dankzij het quartz uurwerkmechanisme.
Dit horloge is voorzien van tijdloze en herkenbare elementen die passen bij de klassieke stijl waarop Tommy Hilfiger zijn reputatie heeft gebouwd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Tommy Hilfiger Stewart TH1710746 herenhorloge met bruine leren band - Ø 40 mm
Specificaties
| Artikelnummer | TH1710746 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Stewart |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9pe |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Beschrijving
Het Tommy Hilfiger Stewart TH1710746 horloge biedt een praktische en stijlvolle tijdsaanduiding voor de moderne man. Dit horloge heeft een ronde zilverkleurige kast van 40 mm en een witte wijzerplaat. De zilverkleurige wijzers zijn slank en gestroomlijnd.
De bruine leren band met een krokodillenpatroon en naden langs de randen, sluit met een gesp en biedt comfort en duurzaamheid. Het horloge is voorzien van mineraalglas, en het skeleton ontwerp laat een deel van het uurwerk zien voor een eigentijdse uitstraling. Het horloge is waterbestendig tot 5 ATM.
Functioneel en stijlvol, het horloge beschikt over een subdial om de dag van de week aan te geven en een datumfunctie. Het is ontworpen voor dagelijks gebruik en biedt betrouwbare prestaties dankzij het quartz uurwerkmechanisme.
Dit horloge is voorzien van tijdloze en herkenbare elementen die passen bij de klassieke stijl waarop Tommy Hilfiger zijn reputatie heeft gebouwd.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product