Beschrijving
Ontdek het Tommy Hilfiger TH Oxfort TH1710764 horloge. Dit herenhorloge heeft een rechthoekige kast van 36 mm breed en 10 mm dik, gemaakt van goudkleurig staal. De zwarte wijzerplaat is voorzien van een ruitpatroon en toont goudkleurige Romeinse cijfers en slanke wijzers.
Dit quartz horloge beschikt over functies zoals subdials voor dag, datum en tijdweergave. Het mineraalglas beschermt de wijzerplaat, en de schakelband met vouwsluiting is goudkleurig. Het horloge is waterdicht tot 3ATM, wat het geschikt maakt voor dagelijks gebruik.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Tommy Hilfiger Oxfort TH1710764 herenhorloge staal goudkleurig met zwarte wijzerplaat - Ø 36 mm
Specificaties
| Artikelnummer | TH1710764 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9j |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
Beschrijving
Ontdek het Tommy Hilfiger TH Oxfort TH1710764 horloge. Dit herenhorloge heeft een rechthoekige kast van 36 mm breed en 10 mm dik, gemaakt van goudkleurig staal. De zwarte wijzerplaat is voorzien van een ruitpatroon en toont goudkleurige Romeinse cijfers en slanke wijzers.
Dit quartz horloge beschikt over functies zoals subdials voor dag, datum en tijdweergave. Het mineraalglas beschermt de wijzerplaat, en de schakelband met vouwsluiting is goudkleurig. Het horloge is waterdicht tot 3ATM, wat het geschikt maakt voor dagelijks gebruik.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product