U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Oxfort TH1710761 herenhorloge staal met zwarte leren band - Ø 36 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9j |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger TH Oxfort TH1710761 horloge is een zilverkleurig herenmodel. De stalen kast is rechthoekig, meet 36 mm in diameter met een dikte van 10 mm. Het glas is gemaakt van mineraalglas. De wijzerplaat is zwart met een geometrisch patroon en heeft Romeinse cijfers en zilverkleurige wijzers. Subdials tonen de dag, de datum en een 24-uurs aanduiding.
Dit horloge heeft een zwarte leren band met een breedte van 18 mm, voorzien van een gespsluiting. De waterdichtheid is 3 ATM. Het horloge heeft een quartz uurwerk dat analoog de tijd aangeeft. Kortom, een degelijk horloge met een klassieke uitstraling.
- Schrijf de eerste review over dit product