Tommy Hilfiger Legend TH1710566 Chronograaf herenhorloge met leren band - Rosékleurige kast, zwarte wijzerplaat - Ø 44 mm
Artikelnummer: TH1710566
Snel overzicht
Tommy Hilfiger Legend TH1710566: stijlvol en functioneel herenhorloge met bruine lederen band. ✔️44mm roestvrijstalen kast ✔️VX9JE Quartz uurwerk ✔️Waterdicht tot 5 ATM.
Prijs: 199,00
Prijs: 199,00
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Heren
Merk Tommy Hilfiger
Collectie Legend
Type horloge Chronograaf horloge, Quartz horloge
Type sluiting Gesp-sluiting
Garantie 2 jaar
Band aanzetmaat 22 mm
Kast materiaal Staal
Kast dikte (mm) 10.5 mm
Type glas Mineraalglas
Kast vorm Rond
Uurwerk mechanisme Quartz
Tijdsaanduiding Analoog (Wijzers)
Uurwerk nummer VX9JE
Wijzerplaat kleur Zwart
Materiaal Staal, Leer
Functies Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch
Type kalender Datumweergave
Kast doorsnede (mm) 44 mm
Serie Legend
Zwitsers uurwerk Nee
Details
Enkele kenmerken van de Tommy Hilfiger Legend TH1710566 zijn:
  1. Een robuuste roestvrijstalen kast met een diameter van 44mm