U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Kent TH1710755 herenhorloge met blauwe wijzerplaat - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Grijs |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Grijs |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vd33 |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, GMT/Tweede tijd |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger Kent TH1710755 horloge is een stijlvol herenhorloge met een zilverkleurige schakelband en een donkerblauwe wijzerplaat met zilverkleurige wijzers. Het horloge heeft een ronde, stalen kast met een diameter van 43 mm en is waterbestendig tot 5ATM. De uurmarkeringen bestaan uit zilverkleurige streepjes.
Dit quartz analoge horloge biedt praktische functies zoals een 24-uurs subdial, subdials voor uren en minuten, en een datumweergave bij 4 uur. De mineraalglas beschermt het horloge effectief.
- Bandpatroon: Zilverkleurige schakelband
- Kastvorm: Rond
- Kleur(en) wijzerplaat: Donkerblauw
- Uurmarkering: Zilverkleurige streepjes
- Stijl en kleur van de wijzers: Zilverkleurige wijzers
- Waterdichtheid: 5 bar
- Functies: GMT/Tweede tijd, Datumweergave
- Schrijf de eerste review over dit product