U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Kent TH1710754 herenhorloge bicolor met groene wijzerplaat - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vd33 |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen, Goudkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, GMT/Tweede tijd |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Dit Tommy Hilfiger herenhorloge TH1710754 is een stijlvol uurwerk. De ronde kast van 43 mm, gemaakt van bicolor materiaal (staal & gold plated), heeft een groene wijzerplaat met goudkleurige streepjes en slanke wijzers, inclusief een rode secondewijzer. Het horloge is quartz en analoog, met een robuuste uitstraling.
Dit model heeft een mineraalglas en is waterdicht tot 5 bar. De bicolor schakelband heeft een breedte van 21 mm en maakt gebruik van een vouwsluiting. Met een kastdikte van 11 mm blijft het comfortabel om te dragen. Het horloge heeft een praktische GMT-functie en toont de datum bij 4 uur.
- Schrijf de eerste review over dit product