U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Jade TH1782772 Dameshorloge bicolor met roségoudkleurige wijzerplaat
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | y121f |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Roségoudkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger Jade TH1782772 horloge heeft een ronde kast van 30 mm en een bicolor ontwerp van staal. De wijzerplaat is roségoudkleurig met slanke roségoudkleurige wijzers en uurmarkeringen. De schakelband is bicolor en heeft een vouwsluiting.
Dit horloge is voorzien van mineraalglas en heeft een waterdichtheid van 3 bar, geschikt voor dagelijks gebruik. Het is een quartz analoog horloge en gecombineerd met de klassieke Amerikaanse stijl van Tommy Hilfiger, biedt het een praktische en modieuze aanvulling op elke garderobe.
- Schrijf de eerste review over dit product