U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Bruce TH1710669 Herenhorloge blauw, bruin en zilverkleurig
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | y121f |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger Bruce TH1710669 horloge beschikt over een bruine leren band en een zilverkleurige ronde kast met een diameter van 43 mm. De donkerblauwe wijzerplaat is voorzien van zilverkleurige streepjes als uurmarkeringen en slanke zilverkleurige wijzers. De band heeft fijne stiksels en een gespsluiting voor comfortabel dragen.
Dit horloge is uitgerust met mineraalglas en een quartz uurwerk met analoge tijdsaanduiding. Het biedt een waterdichtheid van 3ATM, geschikt voor handen wassen en dagelijks gebruik.
De kast is vervaardigd van staal en heeft een kastdikte van 10 mm. Dit horloge wordt geleverd met een garantie van twee jaar op productiefouten, waardoor het een betrouwbare keuze is voor dagelijks gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product