U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Becca TH1782903 dameshorloge bicolor gold plated staal - Ø 28 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 7 mm |
| Band aanzetmaat | 7 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 7.4 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | y121f |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 28 mm |
Details
Dit Tommy Hilfiger Becca TH1782903 dameshorloge is zowel elegant als sportief en past bij verschillende gelegenheden. Het horloge heeft een ronde goudkleurige kast met een diameter van 28 mm en een zilverkleurige wijzerplaat met een subtiele textuur. De band is van staal, uitgevoerd in een bicolor schakelpatroon dat afwisselend zilverkleurige en goudkleurige schakels heeft.
Het horloge is voorzien van een quartz uurwerk en analoge tijdsaanduiding. Het mineraalglas beschermt het uurwerk, en het horloge is waterdicht tot 3 bar, geschikt voor handen wassen. De tijd wordt aangegeven met slanke goudkleurige wijzers en goudkleurige Romeinse cijfers.
- Schrijf de eerste review over dit product