U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tommy Hilfiger Bank TH1792262 herenhorloge staal met zwarte wijzerplaat - Ø 44mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vr32 b15 |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Tommy Hilfiger Bank TH1792262 horloge is ontworpen voor heren en past zowel bij formele als casual gelegenheden. Dit horloge heeft een ronde kast van 44 mm, gemaakt van staal met een matte en glanzende afwerking. De zwartkleurige wijzerplaat heeft zilverkleurige streepjes op twaalf posities en zilverkleurige wijzers.
Het quartz horloge heeft een analoge tijdsaanduiding met functies zoals een chronograaf en een datumweergave bij 4 uur. Geschikt voor wateromstandigheden tot 5 bar, het horloge heeft een zwarte schakelband van staal met een vouwsluiting. Mineraalglas bedekt de kast.
- Schrijf de eerste review over dit product