U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot T-TOUCH EXPERT SOLAR T0914204405100 titanium horloge
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Titanium |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Kast materiaal | Titanium |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Type kalender | EOL, barometer, hoogtemeter, hoogteverschilmeter, kompas, regatta, countdowntimer, chrono tussentijd en ronde (logboek), 2 alarmen, achtergrondverlichting, tweede tijdzone, eeuwigdurende kalender met dag- en weekaanduiding, batterij-indicator |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Kast hoogte (mm) | 13 |
| Mechanisme | Solar |
Details
Tissot horloges hebben patent op de werking waarmee het mogelijk is om op het glas te tikken en van daaruit de functies te bedienen. Het Tissot T-Touch Solar horloge T0914204405100 heeft heel veel functies waaronder kompas, dieptemeter, hoogtemeter, barometer, stopwatch, datum, timer en natuurlijk de tijd. Het Tissot horloge heeft een waterdichtheid van 10 BAR en het glas is gemaakt van saffierkristal.
Het Tissot horloge is gemaakt van titanium, dit is vederlicht en anti-allergisch. Verder heeft het titanium horloge een solar uurwerk, deze werkt op zonne-energie.
Laat u inspireren en koop dit sportieve unieke Tissot T-touch horloge voor heren T0914204405100 bij Mostert online. Wij geven u 2 jaar garantie op het uurwerk.
Tissot horloges zijn online verkrijgbaar en in ons filiaal te Ridderkerk.
- Schrijf de eerste review over dit product