U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot T-classic unisexhorloge T1094101707700
Specificaties
| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Textiel |
| Band breedte (mm) | 19 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Type kalender | Tijd |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.45 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Uit de Tissot T-classic collectie komt dit unisexmodel T1094101707700, dit horloge kan dus zowel door heren als door dames gedragen worden. De kast is gemaakt RVS edelstaal en de horlogeband heeft een stoffen nato band. Het horloge bevat een Swiss Made uurwerk en een zwarte wijzerplaat met cijfers als uurindicaties. Het glas is gemaakt van saffier kristal en deze is dus krasvrij.
Deze luxe horloges worden op ambachtelijke wijze gemaakt en ontworpen in Zwitserland. Een super elegant horloge van hoogwaardige kwaliteit.
Tissot horloges zijn online verkrijgbaar en in ons filiaal te Ridderkerk
- Schrijf de eerste review over dit product