U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot PRC 200 tour de france herenhorloge T0554171705701
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Textiel |
| Band breedte (mm) | 19 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Chronograaf/Stopwatch |
| Type kalender | Tijd, datum, chronograaf |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
| Kast hoogte (mm) | 12 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Uit de Tissot PRC 200 TOUR DE FRANCE collectie komt dit special edition herenmodel T0554171705701. De kast is gemaakt RVS edelstaal en de band heeft een zwart met gele nato stoffen band. Het horloge bevat een Swiss Made uurwerk, chronograaf en een zwarte wijzerplaat. Het glas is gemaakt van saffier kristal en deze is dus krasvrij.
Deze luxe horloges worden op ambachtelijke wijze gemaakt en ontworpen in Zwitserland. Een super sportief horloge van hoogwaardige kwaliteit.
Tissot horloges zijn online verkrijgbaar en in ons filiaal te Ridderkerk
- Schrijf de eerste review over dit product