U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot PRC 200 herenhorloge T0554171603700
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 19 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
| Kast hoogte (mm) | 13 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
De Tissot PRC 200 model T0554171603700 heeft een quartz uurwerk wat de tijd nauwkeurig aan geeft. Een mooie stalen kast met een gepolijste lunette, een kast van 41 mm doorsnee en een kastdikte van 12.02 mm geven dit Tissot horloge een sportieve uitstraling.
Het horloge wordt geleverd met een exclusieve donker bruine leren band, met krokoprint en een stalen vlindersluiting. De schroefkroon (knop) is een kenmerk van een waterdicht uurwerk die 200 meter is, wel is belangrijk bij batterij vervanging dat het uurwerk weer waterdicht wordt gemaakt.
De chronograph is te bedienen d.m.v. de twee knoppen aan de zijkant van de Tissot PRC 200, waarmee U ook de secondewijzer mee kan laten lopen.Al met al een beauty onder de herenhorloges de droom van 
- Schrijf de eerste review over dit product