U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot PRC 200 herenhorloge T0554101604700
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 19 mm |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 25 mm |
| Kast hoogte (mm) | 10.6 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Sportief maar toch een klassieke uitstraling met een duidelijke tijdsaanduiding die wordt versterkt door de lichtgevende Super-LumiNova indexen.
 
Een mooie stalen kast met een strakke lunette op zich geen groot model, ideaal voor de heren met een wat smallere pols.
 
De T0554101604700 heeft een krasbestendig saffier glas, en de donker blauwe lederen band met vlindersluiting maken dit prachtige herenhorloge compleet.
"- Schrijf de eerste review over dit product