U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot horloge T9264107604100 EXCELLENCE 18K GOLD - swiss made - saffierglas - heren
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band kleur | Blauw |
| Kast materiaal | Goud |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Type kalender | Tijd |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
| Kast hoogte (mm) | 5.9 |
| Mechanisme | Quartz (Zwitsers) |
Details
Uit de Tissot T-Gold collectie komt het Tissot Excellence horloge, waarvan de horlogekast is vervaardigd met 18K roségoud. De wijzerplaat heeft een donkerblauwe kleur welke werkelijk prachtig doorloopt in de donkerblauwe lederen band. Het Tissot horloge straalt pure elegantie uit.
Tissot horloges zijn afkomstig uit Zwitserland en hebben een Zwitsers uurwerk. Om het geheel af te maken heeft dit kwaliteit horloge van Tissot een glas gemaakt van saffierkristal. Saffierglas is nagenoeg krasvrij materiaal, enkel een diamant is harder dan saffierglas.
Het Tissot Gold horloge heeft een waterdichtheid van 3 ATM (spatwaterdicht).
Onze Tissot horloges zijn verkrijgbaar bij Mostert Juweliers Online en in ons filiaal te Ridderkerk.
Bij het Tissot Gold herenmodel vindt u een bijpassend damesmodel om de set compleet te maken.
- Schrijf de eerste review over dit product