U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot herenhorloge Tissot chrono XL Classic T1166171105701
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Arabisch |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Chronograaf/Stopwatch |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 45 mm |
| Kast hoogte (mm) | 11 |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Een mooi Tissot chrono XL T1166171105701 herenhorloge, één van de grootste uit de collectie van Tissot met een doorsnee van 45mm, Ondanks zijn formaat heeft deze chrono XL een elegante maar toch sportieve uitstraling. De mooie antraciet grijze wijzerplaat met de arabische cijfers als tijdsaanduiding en subtiele chrono meters, de wijzers zijn behandeld met superluminova. De Tissot chrono XL classic T1166171105701 heeft een stoere stalen band die mat/polish is en wordt gesloten door een vouwsluiting. Bestel hem bij Mostert on line en voor de service bent u altijd welkom in één van onze filialen.
- Schrijf de eerste review over dit product