U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot herenhorloge Seastar 1000 powermatic 80 T1204071704100
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Kunststof |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Waterdichtheid | 30 bar (Duiken tot 300 meter) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
| Kast hoogte (mm) | 12.7 |
| Mechanisme | Automaat |
Details
De nieuwe lijn van Tissot een robuust duikershorloge seastar T1204071704100 een stijlvol horloge met vele voordelen. Een mechanisch powermatic uurwerk met een gangreserve van 80 uur door de transparante achterdeksel is het uurwerk te zien Het horloge heeft een linksomdraaiende keramische draaiende lunette en een saffier glas. De duidelijkheid van dit seastar herenhorloge wat belangrijk is tijdens het duiken zijn de indexen en wijzers die luminescent zijn zelfs een stip op de secondewijzer. De naam seastar zegt het al deze robuuste klok is zeer geschikt voor de echte watersporters door zijn 300 meter waterdichtheid. Wilt u het horloge passen kom dan vrijblijvend naar onze winkel in Ridderkerk Theo van der Graaff (Mostert Juweliers) of bestel hem online.
- Schrijf de eerste review over dit product