Beschrijving
 
Dit Tissot Couturier heren horloge met model T0356171105100 heeft een datum aanduiding, chronograafmeter en seconde wizer. Door het saffierglas kan deze bij normaal gebruik niet krassen. De kast heeft een doorsnede van 41 mm en de band sluit daar perfect op aan.
De band is gedeeltelijk glanzend en gematteerd en heeft een mooi doorlopende vouwsluiting. Doordat u de sluiting aan beide kanten indrukt gaat het slot open. Perfect geintrigeerd en veilig om te dragen. Het contrast van staal en de zwarte wijzerplaat is een prachtige elegante combinatie.
Bestel deze eenvoudig en veilig bij ons en krijg 2 jaar garantie op het uurwerk. Of kom kijken in onze mooie winkel, waar ons personeel u vakkundig te woord staat.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Tissot Couturier herenhorloge T0356171105100
Specificaties
| Artikelnummer | T0356171105100 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Grijs |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
| Kast hoogte (mm) | 11 |
| Mechanisme | Quartz |
Beschrijving
 
Dit Tissot Couturier heren horloge met model T0356171105100 heeft een datum aanduiding, chronograafmeter en seconde wizer. Door het saffierglas kan deze bij normaal gebruik niet krassen. De kast heeft een doorsnede van 41 mm en de band sluit daar perfect op aan.
De band is gedeeltelijk glanzend en gematteerd en heeft een mooi doorlopende vouwsluiting. Doordat u de sluiting aan beide kanten indrukt gaat het slot open. Perfect geintrigeerd en veilig om te dragen. Het contrast van staal en de zwarte wijzerplaat is een prachtige elegante combinatie.
Bestel deze eenvoudig en veilig bij ons en krijg 2 jaar garantie op het uurwerk. Of kom kijken in onze mooie winkel, waar ons personeel u vakkundig te woord staat.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product