U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Tissot Classic Dream herenhorloge T0334102601101
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 19 mm |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Kast hoogte (mm) | 8 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Details
Mooi klassiek herenhorloge met goudkleurige indexen en opengewerkte wijzers. Goed afleesbaar door de witte wijzerplaat waardoor in é é n opslag te zien is hoelaat het is.
 
De goudkleurige indexen en wijzers worden mooi gecomplimenteerd door de donker bruine leren band met edelstalen gesp waar het logo niet mag missen.
 
Een mooi klassiek herenhorloge T0334102601101. Met krasbestendig saffier glas. Echt een alledaags horloge dat goed afleesbaar is met datum aanduiding.
- Schrijf de eerste review over dit product