U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Watchman SMWGO0003401 Stoer chronograaf herenhorloge van staal, leer en siliconen - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer, Siliconen |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer, Siliconen |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Watchman SMWGO0003401 chronograaf-horloge. Uitstekend geschikt voor heren die een combinatie van een sportief en modern design verlangen
Het horloge heeft een zilverkleurige stalen kast van 43 mm met een dikte van 12 mm. De zwarte wijzerplaat met slanke roségoudkleurige wijzers biedt zowel stijl als functionaliteit. Samen met de streepjes als uur-markering geven ze de tijd analoog weer. Het horloge beschikt over chronograaf- en stopwatchfuncties een rood datumvenster bij de 3-uur positie en drie subdials. De zwarte bezel heeft een tachymeterschaal met roségoudkleurige cijfers en tekens.
Dankzij de stevige horlogeband van leer op siliconen met een geperforeerd patroon blijft het horloge goed zitten. De breedte van 22 mm en de gespsluiting verzekert gemak en veiligheid.
Het ronde saffierglas beschermt de wijzerplaat tegen krassen. Het is waterdicht tot 10 bar dus zwemmen met het horloge om kan. Het horloge komt met een garantieperiode van 5 jaar op productiefouten dus zorgeloos en lang genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product