U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Stone Marten SMWGC0001831 chronograaf horloge met bruine band - Ø 45 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 45 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Stone Marten SMWGC0001831 horloge is een stijlvol en functioneel herenhorloge met een Zwitsers uurwerk.
De zwartstalen kast met een imposante afmeting van 45 mm heeft een donkerblauwe wijzerplaat met zwarte en grijsblauwe accenten en zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markering met witte accenten. Het beschikt over een datumaanduiding met rood accent en 3 sub-dials die o.a. de stopwatchfunctie ondersteunen. Het sportieve ontwerp wordt verder versterkt door een tachymeter op de rand en het opvallende Swiss Military-logo.
De bruine lederen band met donker stiksel en een comfortabele pasvorm en gespsluiting is 22 mm breed en geeft het horloge een stijlvolle look.
Het model is waterdicht tot 10 bar en maakt het geschikt voor activiteiten als zwemmen. Je krijgt bovendien 5 jaar garantie (niet op de plating) dus je kunt er met een gerust hart lang van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product