U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Sidewinder SMWGH2101610 horloge staal met zwarte wijzerplaat - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 26 mm |
| Band aanzetmaat | 26 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Sidewinder SMWGH2101610 biedt een combinatie van stijl en functionaliteit.
De horlogekast is gemaakt van staal heeft een doorsnede van 43 mm een kastdikte van 11 5 mm en is rond van vorm. Het staal zorgt voor een stevige constructie terwijl de goudkleurige afwerking een elegante uitstraling geeft. De wijzerplaat is zwart en heeft een ruitvormig patroon en wordt beschermd door krasbestendig saffierglas. De goudkleurige wijzers met lichtgevend accent een rode secondewijzer en de uur-markeringen geven een duidelijke tijdweergave. De datumaanduiding op de 3 uur positie in rood venster voegt een modern tintje toe aan het geheel.
De goudkleurige stalen band van het horloge heeft een gepolijst schakelpatroon het heeft een breedte van 26 mm en sluit met een vouwsluiting.
Dit horloge is waterdicht tot 10 bar wat betekent dat het geschikt is voor zwemmen en andere wateractiviteiten. Het heeft een nauwkeurig Zwitsers quartz uurwerk waardoor de tijd nauwkeurig wordt weergegeven. De garantie van 5 jaar op productiefouten (niet op de plating) maakt het een betrouwbare keuze.
Het horloge combineert een moderne stijl met praktische functies waardoor het een goede keuze is voor dagelijks gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product