U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Sealord SMWGL0006304 automatisch horloge van staal met blauwe wijzerplaat - Ø 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Duikhorloge, Zwitsers horloge, Automatisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Sealord SMWGL0006304 horloge is ontworpen voor duurzaamheid en functionaliteit. Dit horloge is sportief en robuust met een tijdloos ontwerp.
Het automatische uurwerk heeft een zilverkleurige kast van 41 mm in doorsnee en is 11 mm dik het heeft een blauwe wijzerplaat met 8 zilverkleurige puntjes en 3 rechthoekige streepjes als uur-markering de wijzers zijn zilverkleurig met witte accenten. Samen zorgen ze voor een duidelijke tijdweergave. Ook handig is het datumvenster op de 3-uur positie. De wijzerplaat is bedekt met krasbestendig saffierglas. Het bevat een rood Swiss Military-logo op de 12-uur positie en een bezel met witte markeringen voor duiktijden.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een analoog horloge met een batterij maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag gecombineerd met een gangreserve van 40 uur maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De stalen band van het horloge heeft een zilverkleurige glans en een schakelpatroon voor extra stevigheid en draagcomfort. De band is 20 mm breed en sluit met een vouwsluiting.
Dit horloge is waterdicht tot 20 bar en geschikt voor duiken tot 200 meter diepte. Het Zwitsers uurwerk is mechanisch en geeft precisie en nauwkeurigheid. Je krijgt bovendien 5 jaar garantie dus je kunt er met een gerust hart van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product