U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Roadrunner Lady SMWLH2200210 Dameshorloge goudkleurig met zilverkleurige wijzerplaat 35 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
Details
Het Swiss Military Hanowa Roadrunner Lady SMWLH2200210 dameshorloge combineert stijl en betrouwbaarheid voor dagelijks gebruik en heeft een praktische en stijlvolle uitstraling.
Het biedt een elegante goudkleurige kast van 35 mm in doorsnee en 10 mm in dikte het is gemaakt van staal en is voorzien van een zilverkleurige wijzerplaat met horizontale lijnen. De goudkleurige wijzers en streepjes als uur-markeringen zijn goudkleurig met witte accenten voor extra zichtbaarheid. Het ontwerp valt op door het rode Swiss Military-logo op de 12 uur-positie. Het Zwitsers quartz-uurwerk zorg ervoor dat het horloge nauwkeurig de tijd aangeeft en het rode datumvenster bij 3 uur biedt extra functionaliteit.
De stalen band is 18 mm breed goudkleurig met een schakelpatroon en heeft een vouwsluiting voor veiligheid en draagcomfort.
Het krasbestendig saffierglas beschermt de kast wat betekent dat het horloge tegen een stootje kan en zorgt voor een lang meegaand product. Met een waterdichtheid van 10 bar is het horloge geschikt voor zwemmen. Dit horloge is duidelijk geschikt voor verschillende activiteiten en gelegenheden. De garantie van 5 jaar op productiefouten (niet op de plating) maakt het een betrouwbare keuze.
- Schrijf de eerste review over dit product