U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Swiss Military Hanowa Phoenix SMWGH0004001-SET Herenhorloge met 2 bezels en 2 banden in leder en staal - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal, Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zwart, Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Details
Dit is het Swiss Military Hanowa Phoenix SMWGH0004001-SET horloge voor mannen die een stevige en functionele stijl waarderen. Een fraaie set met meerdere mogelijkheden.
De kast heeft een diameter van 43 mm is gemaakt van zilverkleurig staal en is voorzien van krasbestendig saffierglas. De donkerblauwe wijzerplaat is stoer en stijlvol. De tijd wordt analoog en duidelijk weergegeven door puntjes en streepjes als uur-markering en brede wijzers in zilverkleur met witte accenten. Het heeft een datumfunctie op de positie van 3 uur. De bezel is gedetailleerd afgewerkt en het rode Swiss Military-logo is prominent aanwezig.
De set biedt meerdere mogelijkheden. Met deze 4-in-1 set kun je jouw horloge personaliseren met de keuze uit 2 bezels en 2 horlogebanden (leder en staal). De stalen banden sluiten met een vouwsluiting de lederen banden met een gespsluiting. De banden zijn gemakkelijk te verwisselen dankzij het pinsysteem.
Het Zwitsers quartz uurwerk biedt precieze tijdsweergave en betrouwbaarheid. Het horloge is waterdicht tot 10 bar geschikt om mee te zwemmen. Tel daarbij op de zekerheid van 5 jaar garantie op productiefouten en je hebt een betrouwbare stijlvolle metgezel.
- Schrijf de eerste review over dit product